środa, 11 lipca 2018 13:20

MPEC sp. z o.o. w Mielcu zatrudni pracownika na stanowisko elektromonter.

Zakres obowiązków:

- obsługa sieci cieplnej, węzłów cieplnych i kotłów w zakresie automatyki, elektryki i    technologii,
- zarządzanie miejską siecią ciepłowniczą.

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub średnie

- doświadczenie przy pracach elektrycznych

- uprawnienie elektryczne "E" do 1kV

- obsługa komputera i programów OFFICE

- prawo jazdy kat.B

- mile widziana znajomość branży ciepłowniczej.

Rozkład czasu pracy:

Trzyzmianowy w siedzibie firmy i na terenie miasta.

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat

- ciekawą i stabilną pracę

- możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy w CV podać tylko dane, które możemy przetwarzać bez Państwa zgody na podstawie KP Art. 221. § 1. , tj: imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia. W przypadku jeśli zechcą Państwo przekazać więcej informacji prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na ich przetwarzanie w brzmieniu:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko elektromonter ogłoszonym dnia 2018-07-11 i prowadzonym przez firmę Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Mielcu. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

 Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych znajduje się tutaj.

Podstawa prawna: pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rOZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Poprawiony: czwartek, 12 lipca 2018 10:32
Liczba odsłon - 40